1. Jwenn enfòmasyon pou vote w pou kijan pou w vote nan Florid:

Antre non w ak adrès ou pou w tcheke enskripsyon w, mande pou w vote pa lapòs, oswa pou w jwenn kote w ap vòt bonè oswa jou eleksyon an.

2. Gade Kandida ki te touche jistis sou chak andòsman blòk:

Filtre pa Konte:

Depite Michele Rayner

FL House Distri 62

Depite Marie Woodson

FL House Distri 105

Marleine Bastien

Komisyon Konte Miami-Dade Distri 2

Mariella Smith

Komisyon Konte Hillsborough Distri 5

Senatè Darryl Rouson

Distri Sena FL 16

Komisyonè Pat Gerard

Komisyon Konte Pinellas Distri 2- An jeneral

Angela Birdsong

Komisyon Konte Hillsborough Distri 2

Depite Susan Valdes

FL House Distri 64

Maria Salamanca

Distri 2 Komisyon Konsèy Lekòl Orange County

Doktè Keesha Benson

Komisyon Konsèy Lekòl Pinellas County Distri 3

Guerdy Remey

Komisyon vil Altamonte Springs Distri 2

Depite Carlos Guillermo Smith

FL House Distri 37

Mike Scott

Komisyon Konte Orange Distri 6

Doktè Michael Daniels

Distri 3 Komisyon Konsèy Lekòl Orange County

Rodney Velez

Broward County School Board District 1

Depite Anna V Eskamani

FL House Distri 42

Gouvènè Charlie Crist

Gouvènè Florid

Lindsay Cross

FL House Distri 60

Robin Harris (Pati Vèt)

FL House Distri 41

Maribel Gomez Cordero (Incumbent)

Komisyon Konte Orange Distri 4

Lavon Bracy Davis

FL House Distri 40

Depite Fentrice Driskell

FL House Distri 67

Vis Majistra Mike Gelin

Majistra Tamarac

Rep. Kristen Arrington (Obligatè)

FL House Distri 46

Tiffany Hughes

FL House Distri 39

Otòn Garick

Komisyon Konsèy Lekòl Seminole County Distri 5

Depite Angie Nixon

FL House Distri 13

Aramis Ayala

Pwokirè Jeneral Florid

Depite Val Demings

Sena ameriken

Senatè Bobby Powell Jr.

Distri 24 Sena FL

Senatè Tina Polsky

FL Sena Distri 30

Marcia Andrews

Distri 6 Komisyon Konsèy Lekòl Palm Beach County

Janelle Perez

Distri 38 Sena FL

Depite Chris Benjamin

FL House Distri 107

Depite Dan Daley

FL House Distri 96

Eunic Ortiz

Distri 18 Sena FL

Allison Miller

Avoka Eta 6yèm Awondisman Jidisyè

Brian Martin

Komisyon Konsèy Lekòl Pinellas County Distri 6

Komisyonè Kimberly Overman (Obligatè)

Komisyon Konte Hillsborough Distri 7 - An jeneral

Senatè Janet Cruz

Distri Sena FL 14

Depite Joy Goff-Marcil

Distri Sena FL 10

Anthony Nieves

FL House Distri 47

Johanna Lopez

FL House Distri 43

Comm. Viviana Janer

Komisyon Konte Osceola Distri 2

Senatè Victor Torres Jr

Distri 25 Sena FL

Senatè Linda Stewart

Distri 17 Sena FL

Senatè Lorrane Ausley

Distri Sena FL 03

Depite Tracie Davis

Distri Sena FL 05

Depite Yvonne Hayes Hinson

FL House Distri 21

Kristin Elizabeth Dozier

Majistra Tallahassee

Senatè Annette Taddeo

Distri Kongrè 27 la

Christine Alexandria Olivo

Distri Kongrè 26

Depite Sheila Cherfilus-McCormick

Distri Kongrè 20

Depite Kathy Castor

Distri Kongrè 14 la

Maxwell Frost

Distri Kongrè 10 la

Depite Darren Soto

Distri Kongrè a 09

Rep. Adam Hattersley

Ofisye anchèf finansye

Corey Smith

Distri 7 Komisyon Konsèy Lekòl Palm Beach County

Dat ak lè

  • Lendi 24 oktòb pou rive samdi 5 novanm soti 9 am jiska 6 pm Dimanch 6 novanm, vòt bonè pral fèt. sèlman nan Biwo Sipèvizè Eleksyon an soti 9 am jiska 6 pm 

Kote yo ye:

  • Biwo Sipèvizè Eleksyon: 515 N. Main Street, Gainesville, FL 32601
  • Millhopper Branch Library: 3145 NW 43rd St, Gainesville, FL 32606
  • Tower Road Branch Library: 3020 SW 75th St, Gainesville, FL 32608
  • Orange Heights Baptist Church: 16700 FL-26, Hawthorne, FL 32640
  • Legacy Park Multipurpose Center: 15400 Peggy Rd, Alachua, FL 32615
  • J. Wayne Reitz Union: 655 Reitz Union Drive, UF Campus, Gainesville, FL 32611
  • Alachua County Agriculture and Equestrian Center: 23100 W Newberry Rd, Newberry, FL 32669

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Kontni akòdeyon
Kontni akòdeyon
Kontni akòdeyon
Kontni akòdeyon
Kontni akòdeyon
Kontni akòdeyon
Kontni akòdeyon
Kontni akòdeyon
Kontni akòdeyon
Kontni akòdeyon
Kontni akòdeyon